4 Niedziela Zwykła

1.      Dzisiaj o godz. 15.00 odprawimy dodatkową Mszę św. w intencji rodzin naszej parafii, które odwiedziliśmy w czasie Kolędy. Po tej Mszy św. będzie WSPÓLNE KOLĘDOWANIE w sali teatralnej. Serdecznie zapraszamy dzieci, młodzież i dorosłych, będzie to nasz hołd  złożony Panu Jezusowi z okazji Świąt Jego Narodzenia.   Wieczorna Msza św. o godz. 18.00.

2.      W czwartek 2 lutego - Święto Ofiarowania Pańskiego zwane Świętem Matki Bożej Gromnicznej. Msze św. w naszym kościele będą o godz.6.30, 9.00, 16.30 , 18.00 i o 19.30

          W kaplicy na ul. Goryczkowej o godz. 11.00 i o 17.00.

          Przed każdą Mszą św. obrzęd  poświęcenia gromnic. Dziś i w święto Ofiarowania można nabywać gromnice przed kościołem.  2 luty  jest  Światowym Dniem Życia Konsekrowanego. W tym dniu modlimy się za wszystkich, którzy w różnych zgromadzeniach zakonnych poświęcili się Bogu oraz o nowe powołania do służby w Kościele. Ofiary na tacę w tym dniu przeznaczone są na pomoc klasztorom klauzurowym.

KANCELARIA  PARAFIALNA w to święto nieczynna.

       3. W liturgii w tym tygodniu wspominać będziemy:

- we wtorek  św. Jana Bosko,kapłana

- w piątek św. Błażeja biskupa i męczennika.(obrzęd błogosławieństwa świec i wiernych po wieczornej Mszy św.)

       4. W środę 1 lutego kolejna katecheza dla dzieci przygotowujących się do I Komunii św.

           Spotkanie rozpoczyna się na Mszy św.o godz.18.00 i po Mszy św. w domu katechetycznym druga  część spotkania

5. W tym tygodniu przypada pierwszy piątek miesiąca lutego. Msze św. o Najśw. Sercu Pana Jezusa będą o godz. 6.30 i 18.00   Spowiedź w I piątek od 6.00 rano i od 17.00

6. Od jutra w kaplicy na ul. Goryczkowej  Msze św. w tygodniu będą sprawowane w poniedziałek, środę i piątek o godz. 17.00 . A w tym tygodniu w I piątek i I sobotę  Msze św.  w kaplicy  będą   o godz. 8.00.

      7. W I sobota miesiąca 4 lutego czcimy Niepokalane Serce Matki Bożej. Przed Mszą św. wieczorną odmówimy różaniec o godz. 17.30. Msza św. o godz. 18.00 w intencji Ojczyzny i Radia Maryja .

      8. Chorych z Sakramentami św. odwiedzimy w sobotę 4 lutego od godz. 8.30

      9. W przyszłą niedzielę po Mszy św. o godz. 7.00 Zmianka Tajemnic Różańca dla Róż Różańcowych

    10. Zapraszamy do stolika z gazetami. Są czasopisma religijne dla dzieci młodzieży i starszych. Polecamy szczególnie Rycerz Niepokalanej, Źródło, Gość NiedzielnyNiedziela,Przewodnik Katolicki. Wiele cennych artykułów.

    Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i błogosławieństwa Bożego na cały tydzień.

    11. Od przyszłej niedzieli odprawiamy w naszej Parafii 40 GODZINNE NABOŻEŃSTWO przez trzy kolejne niedziele 05, 12, 19 lutego. Program w gablocie kościelnej i na stronie internetowej.