21 Niedziela Zwykła

1. Dziś w całej Ojczyźnie odnowienie Aktu zawierzenia narodu polskiego Matce Bożej

2. Liturgia tygodnia:
· Poniedziałek – wsp. św. Moniki
· Wtorek - wsp. św. Augustyna, biskupa i doktora Koscioła
· Środa - wsp. męczeństwa św. Jana Chrzciciela
· Sobota - wsp. bł. Bronisławy, dziewicy 

3. W piątek w kościele od godz. 16:00 ADORACJA Najśw. Sakramentu.

4. W sobotę (1 IX) pierwsza sobota miesiąca – Msza św. o Niepokalanym Sercu NMP w kościele o godz. 6:30. O godz. 18:00 Msza św. w intencji Ojca św., Ojczyzny, Radia Maryja, Telewizji TRWAM i dzieł przy nich powstałych. W kaplicy o godz. 8:00

Chorych odwiedzimy w domach od godz. 8:30

5. W przyszłą niedzielę Zmianka Tajemnic Różańca po Mszy św. o godz. 7:00

6. W przyszłą niedzielę (2 IX) w naszym kościele rocznica przyjęcia relikwii bł. ks.Władysława Bukowińskiego, kapłana zesłanego do Kazachstanu, więzionego, prześladowanego przez Sowietów, który wytrwał do końca swoich dni służąc zesłańcom. Po każdej Mszy św. będzie możliwość uczczenia relikwii św. kapłana oraz modlitwy za jego pośrednictwem w sprawach naszej codzienności.

7. Msza św. na rozpoczęcie Roku Szkolnego dla Szkoły Podstawowej w naszym kościele 3 września w poniedziałek o godz. 18:00

8. W niedzielę 9 września XXVI Pielgrzymka Rodzin do Kalwarii Zebrzydowskiej. Zgłoszenia wyjazdu autokarem na pielgrzymkę w zakrystii.

9. Zapraszamy do stolika z gazetami. Znajdziemy tam także TEKSTY MODLITWY SŁOWEM BOŻYM.

10. Siostra Lucyna zaprasza na pierwsze spotkanie Scholkę i chętne do śpiewania dziewczynki w sobotę 8 września na godz. 10:00 w Domu Katechetycznym.