26 Niedziela Zwykła

 

1. Dziś przypada wspomnienie św. Hieronima, kapłana i doktora Kościoła.

2. Jutro o godz. 17:30 rozpoczęcie październikowych nabożeństw różańcowych. Udziela się odpustu zupełnego wiernym, którzy odmawiają Różaniec w kościele, kaplicy publicznej, w rodzinie, w stowarzyszeniu pobożnym. Warunki odpustu: A.trzeba odmówic 5 dziesiątków bez przerwy B.do modlitwy ustnej należy dodać rozważanie tajemnic różańcowych. Zapraszamy do do licznego udziału w tym pięknym nabożeństwie. Odmawiajmy także Różaniec w naszych rodzinach.

3. Liturgia Tygodnia:

Poniedziałek - wsp. św. Teresy od Dzieciątka Jezus, dziewicy i doktora K-ła. Msza św. odpustowa w kaplicy przy ul. Goryczkowej o godz. 17:00

Wtorek - wsp. św. Aniołów Stróżów

Czwartek - wsp. św. Franciszka z Asyżu

Piątek - wsp. Faustyny Kowalskiej, dziewicy

Sobota - wsp.św. Brunona, prezbitera

4. W kaplicy przy ul. Goryczkowej Różaniec odmawiamy w niedziele przed Mszą św. o 10:30. Od jutra w tygodniu Msza św. w kaplicy o godz. 17:00 /poniedziałek, środa, piątek/ i po niej o godz. 17:30 Różaniec.

5. We wtorek na Mszę św. godz. 18:00 zapraszamy rodziców i dzieci przygotowujące się do pierwszej Komunii św. i po Mszy na katechezę różańcową.

6. W czwartek /I miesiąca/ Różaniec za kapłanów i o nowe powołania.

7. W piątek 5.X. pierwszy piątek miesiąca. Spowiedź: od 6:00 i od 17:00. Msze św. 6:30 i 18:00. W kaplicy o godz. 8:00. ADORACJA Najśw. Sakramentu w kościele od 16:00.

W sobotę /I sobota miesiąca/ Msza św. o NMP Różańcowej o godz. 6:30. W kaplicy o godz. 8:00. Chorych odwiedzimy w domach od godz. 8:30

8. W przyszłą niedzielę 7.X. Procesja różańcowa do 5-ciu ołtarzy o godz. 17:00 i po jej zakończeniu Zmianka Różańcowa (rano nie będzie). Zapraszamy Róże Różańcowe, rodziny, dzieci i młodzież.

9. Dzisiaj składka na dokończenie budowy w Parafii św. Kingi w Krakowie.

10. Zapraszamy do stolika z prasą. Znajdziemy tam także teksty Modlitwy SŁOWEM BOŻYM.

11. Wszystkim życzymy obfitego błogosławieństwa Bożego..