2 Niedziela Adwentu

1. Siostry Sercanki modlą się dziś z nami i proszą o wsparcie na remont Bursy dla dziewcząt studiujących w Krakowie.

2. Opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom można nabywać w zakrystii i pod chórem przy stoliku u Pań z Zespołu Charytatywnego.

3. We wtorek 11 grudnia katecheza dla rodziców i dzieci kl.3 przygotowujacych się do Pierwszej Komunii św. na Roratach (poświęcenie medalików)

4. W czwartek (13 grudnia) na godz. 18:00 zapraszamy młodzież kl.7 Szkoły Podstawowej w ramach katechezy przed bierzmowaniem.

5. REKOLEKCYJNE DNI ADWENTOWE od 13-16 grudnia.
Msze św. rekolekcyjne w kościele o 6:30 i 18:00 codziennie od czwartku do soboty. W kaplicy w czwartek i piątek o 17:00.
Okazja do spowiedzi: KAPLICA piątek od 16:00; KOŚCIÓŁ sobota od 16:00

6. W piątek ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16:00. Po wieczornej Mszy św. KRĄG BIBLIJNY

7. Chorych przed Świętami odwiedzimy w sobotę 22 grudnia od godz. 8:30. Prosimy zgłaszać Chorych do piątku (oprócz stałych)

8. Liturgia tygodnia:
Wtorek - wsp. św. Damazego I, papieża
Środa - wsp. Najśw. Maryi Panny z Guadelupe
Czwartek - wsp.św. Łucji, dziewicy i męczennicy
Piątek - wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora K-ła 

9. WIGILIA dla samotnych i potrzebujących pomocy tradycyjnie w Hotelu „CITY” przy ul. Gajowej 20 grudnia o godz. 15:00. Zaproszenia rozprowadzają opiekunki charytatywne w swoich rejonach.

10. Przeżywajmy nadal religijnie, kolejne dni adwentu. Zapraszamy na Roraty w tygodniu na godz. 18:00.

11. Uniwersytet Papieski Jana Pawła II w Krakowie i Stowarzyszenie św. Joanny Beretty Molli zaprasza na Ogólnopolską Konferencję naukową z serii Edukacja medialna. TEMAT: „Św. Joanna Beretta Molla – komunikacja i oddziaływanie społeczne” 10 grudnia (poniedziałek) godz. 9:00 w Bibliotece uniwersyteckiej ul. Bobrzyńskiego 10. Szczegóły na afiszu przy kościele.

12. Wszystkim życzymy dobrze przeżytych rekolekcji i opieki Matki Bożej.