KOLĘDA 2018/19

Wizyta Duszpasterska w Parafii Matki Bożej Zwycięskiej w Krakowie.

27 grudnia 2018 r. /czwartek/ godzina 16.00
Kierzkowskiego, Kokosowa, Krochmalniki, Kowalska
Zbrojarzy 21, 21 A, 21B

28 grudnia 2018 r. /piątek/ godzina 16.00
Goździkowa, Księżycowa, Owocowa

29 grudnia 2018 r. /sobota/ godzina 10.00
Armii Kraków całość (od ul. Kąpielowej), Bluszczowa, Narwik, Dębickiego, Szylinga całość
Zawiła całość

2 stycznia 2019 r. /środa/ godzina 16.00
Jugowicka, Hubalczyków, Jasielska, Jagodowa 19

3 stycznia 2019 r. /czwartek/ godzina 16.00
Jagodowa 15, Ciołkosza część I, Ciołkosza część II + Bloki

5 stycznia 2019 r. /sobota/ godzina 10.00
Zina (dawna Szumca), Janowskiego, Pustynna, Skrzetuskiego, Ciechocińska, Nowodworskiego
Zakopiańska 208-104

7 stycznia 2019 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Zaułek Jugowicki, Jagodowa 17, Jeleniogórska, Modra, Orzechowa

8 stycznia 2019 r. /wtorek/ godzina 16.00
Zaborze, Światowida, Kościuszkowców /domy/, Piaseckiego, Falowa, Chłodna, Tęczowa

9 stycznia 2019 r. /środa/ godzina 16.00
Siarczana, Ciepła, Torowa, Krośnieńska, Bieszczadzka, Zdunów 18 klatka c d e

10 stycznia 2019 r. /czwartek/ godzina 16.00
Kustronia część I, Zawiła 44 (osiedle za cmentarzem), Zbrojarzy 51-18; Huculska 4a i 4b

11 stycznia 2019 r. /piątek/ godzina 16.00
Kustronia część II, Żywiecka 40, 42, 44, Horaka, Tulipanowa

12 stycznia 2019 r. /sobota/ godzina 10.00
Sielska, Zdunów /domy/, Rynek Fałęcki, Miła, Zakopiańska 195-145, Forteczna, Judyma,
Dekarzy domy, Dekarzy bloki, Huculska , Turonia

14 stycznia 2019 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Zakopiańska 121-145, 70-74,; blok 93, Mireckiego, Gajowa, Zakopiańska 95, 93a

15 stycznia 2019 r. /wtorek/ godzina 16.00
Tokarska, Ludwisarzy, Micińskiego domy, Żywiecka 18, Kępna 15, 17, 19

16 stycznia 2019 r. /środa/ godzina 16.00
Jagodowa 11, Kępna 6, 11, 13, Łukasińskiego domy i blok 19, Niemcewicza

17 stycznia 2019 r. /czwartek/ godzina 16.00
Nowogródzka, Na Zrębie, Kolejarzy, Kąpielowa, Żywiecka domy, Żywiecka blok 12 + Pięciodomki

18 stycznia 2019 r. /piątek/ godzina 16.00
Żywiecka 26, 28, Kościuszkowców blok 3 i 4, Żywiecka 36, 38

19 stycznia 2019 r. /sobota/ godzina 10.00
Zdunów 18A, Zdunów 18 klatka: f g h, Zdunów 18b: B, C, D, E, Zdunów 22a, 22c, 22f
Zdunów 20 A całość

21 stycznia 2019 r. /poniedziałek/ godzina 16.00
Żywiecka 30, 32, 34, Zakopiańska 101, 103, 103a, Mireckiego blok 9 i 11; Świebodzicka; Mireckiego blok 10

22 stycznia 2019 r. /wtorek/ godzina 16.00
Korbońskiego (dawna Marcika), Podmokła, Białostocka, Kaliska, Jagodowa 13, Okrzei, Zakopiańska 97

23 stycznia 2019 r. /środa/ godzina 16.00
Żywiecka 20, 22, Zakopiańska 91a, 91b; domy 81-87; Zakopiańska 99, Łukasińskiego blok 16, 2A

24 stycznia 2019 r. /czwartek/ godzina 16.00
Huculska 4, Niecała, Zdunów 19: b,c,d,e,f,g,h,i,j,k, Zdunów blok 18

Nowe osiedle za salonem Skody: kolęda 24 stycznia 2019 r., na zgłoszenie