32 Niedziela Zwykła

1. Dziś przypada wspomnienie św. Leona Wielkiego, papieża i doktora Kościoła. Dzień solidarności z Kościołem Prześladowanym. Wsparciem otaczamy dziś Sudan Południowy, gdzie 7 mln ludzi głoduje; 3,5 mln mieszkańców nie ma dachu nad głową, a dzieci są zmuszane do działań zbrojnych.

2. Dzisiaj i w ciągu całego tygodnia nadal odmawiamy Różaniec za zmarłych z wypominkami o godz. 17:30

3. W poniedziałek NARODOWE ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI: Msze św. 6:30, 9:00 ZA OJCZYZNĘ, 18:00.

4. W poniedziałek KANCELARIA PARAFIALNA - NIECZYNNA

5. W środę Różaniec Fatimski za zmarłych wypominanych. 

6. Katechezy przygotowujące do Bierzmowania: czwartek 14.XI. kl.7 Sz.Podst. godz. 18:00, sobota 16.XI. kl. 8 Szk. Podst godz. 9:00.

7. Liturgiczne wspomienia tygodnia:
- poniedziałek - wsp. św. Marcina z Tours
- wtorek - wsp. św. Jozafata, b-pa i męczennika
- środa - wsp. św. Benedykta, Jana, Mateusza, Izaaka i Krystyna pierwszych męczenników Polski
- piątek - wsp. św. Alberta Wielkiego, b-pa i doktora K-ła
- sobota - wsp. Matki Bożej Miłosierdzia (Ostrobramskiej) 

8. W piątek (15 listopada) Trzeci piątek miesiąca- dzień czci Bożego Miłosierdzia. O godz. 17:30 Różaniec za zmarłych z wypominkami. O godz. 18:00 Msza św. o Miłosierdziu Bożym. Wystawienie Najśw. Sakramentu i Koronka do Bożego Miłosierdzia. ADORACJA do godz. 20:30. O godz. 20:30 - Różaniec w intencji Ojczyzny. O godz. 21:00 – Apel Jasnogórski.

9. W przyszłą niedzielę III Światowy Dzień Ubogich. We wszystkich kościołach Archidiecezji Krakowskiej kwesta przed świątynią przeznaczona będzie w połowie na zorganizowanie tego dnia w diecezji przez CARITAS, a druga połowa zbiórki postanie do dyspozycji parafii na pomoc ubogim w parafii.

10. Zapraszamy do stolika z prasą. Polecamy „Gościa Niedzielnego” i „Niedzielę”. Na stoliku tym wyłożone są także TEKSTY modlitwy „SŁOWEM BOŻYM”

11. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na cały tydzień.