Uroczystość Niepokalanego Poczęcia Najświętszej Maryi Panny

1. W ramach Mszy św. o godz. 12.00 GODZINA ŁASKI DLA ŚWIATA. Modlitwy według Objawienia Matki Bożej we Włoszech w Święto Niepokalanego Poczęcia 8 XII 1947 r. Maryja powiedziała: „życzę sobie, aby każdego roku w dniu 8 grudnia w południe obchodzono uroczyście GODZINĘ ŁASKI DLA CAŁEGO ŚWIATA”. Przez to nabożeństwo ześlę niezliczone łaski dla duszy i ciała.

2. Opłatki oraz świece Wigilijnego Dzieła Pomocy dzieciom można nabywać w zakrystii i pod chórem przy stoliku u Pań z Zespołu Charytatywnego.

3. We wtorek 10 grudnia katecheza dla rodziców i dzieci kl. 3 przygotowujacych się do Pierwszej Komunii św. na Roratach (poświęcenie medalików)

4. W sobotę (14 grudnia) na godz. 9.00 zapraszamy młodzież kl.8 Szkoły Podstawowej do Domu Katechetycznego na katechezę przed bierzmowaniem.

5. ADWENTOWE DNI SKUPIENIA od dziś 8-11 grudnia. Msze św. rekolekcyjne w kościele o 18.00 codziennie od poniedziałku do środy w kaplicy w poniedziałek i środa o 17.00. Okazja do spowiedzi: KAPLICA środa od 16.00; KOŚCIÓŁ wtorek od 16,00

6. W piątek ADORACJA Najśw. Sakramentu od godz. 16.00. Po wieczornej Mszy św. KRĄG BIBLIJNY

7. Chorych przed Świętami odwiedzimy w sobotę 21 grudnia od godz. 8.30. Prosimy zgłaszać Chorych do piątku( oprócz stałych)

8. Liturgia tygodnia:
Środa - wsp. św. Damazego I, papieża
Czwartek - wsp. Najśw. Maryi Panny z Guadelupe
Piątek - wsp.św. Łucji, dziewicy i męczennicy
Sobota - wsp. św. Jana od Krzyża, prezbitera i doktora K-ła 

9. WIGILIA dla samotnych i potrzebujących pomocy tradycyjnie w Hotelu „CITY” przy ul. Gajowej 19 grudnia o godz. 15.00. Zaproszenia rozprowadzają opiekunki charytatywne w swoich rejonach.

10. Przeżywajmy nadal religijnie, kolejne dni adwentu. Zapraszamy na Roraty w tygodniu na godz. 18.00.

11. Wszystkim życzymy dobrze przeżytych adwentowych dni skupienia i opieki Matki Bożej.