3 Niedziela Adwentu

 

1. W trzecim tygodniu adwentu przypadają kwartalne dni modlitw się o życie chrześcijańskie rodzin.

2. Jutro w Kaplicy Wieczystej Adoracji przy Sanktuarium Miłosierdzia Bożego nocna Adoracji przypada naszej parafii. Zapraszamy na to nocne czuwanie od 21.00 - 6.00 w dowolnie wybranym czasie nocy.

3. Jutro rozpoczyna się nowenna do Dzieciątka Jezus

4. RORATY w dni powszednie o godz. 18:00

5. Świece na stół wigilijny i opłatki są do nabycia pod chórem lub w zakrystii.

6. „WIGILIA” dla samotnych i potrzebujących pomocy z naszej parafii w restauracji HOTELU CITY przy ul. Gajowej - 19 grudnia (czwartek) o godz. 15:00. Zaproszenia rozprowadzają opiekunki z Zespołu Charytatywnego w swoich rejonach.

7. W piątek 20.XII. ADORACJA Najśw. Sakramentu po roratach do godz. 21:00. O godz. 20:30 RÓŻANIEC za Ojczyznę. Zakończenie Apelem Jasnogórskim

8. Chorych odwiedzimy w domach w sobotę 21.XII. od godz. 8:30. Zgłoszenia do piątku.

9. W niedzielę w oktawie Bożego Narodzenia 29 grudnia o godz. 12:00, Msza św. wspólna w intencji małżeństw, które w tym roku obchodziły Jubileusz swojego małżeństwa. Prosimy tegorocznych Jubilatów o zgłoszenie w zakrystii swojego udziału w tej Mszy św. mimo tego, że obchodzili już indywidualnie swój jubileusz. Jeszcze raz zapraszamy ich do wspólnej modlitwy w kościele parafialnym, by wspólnie dziękować i prosić o pomoc Bożą na dalsze lata życia rodzinnego.

10. Zapraszamy do stolika z prasą. Polecamy nadal „Źródło” z pierwszej niedzieli Adwentu z obfitymi tekstami wprowadzającymi w zagadnienia związane z Eucharystią. Tematyka ta będzie nam towarzyszyć przez kolejne dwa lata. Na stoliku wyłożone są także teksty MODLITWY SŁOWEM BOŻYM.

11. SPOWIEDŹ w naszym kościele w tym tygodniu: Od poniedziałku do piątku 6:00- 6:30 i od 17:30 - 18:00; w sobotę 17:00-18:00. W niedzielę 22.XII. spowiadał będzie na Mszach św. tylko jeden kapłan. Zakończenie spowiedzi o godz. 13:00

12. Wszystkim życzymy dobrej niedzieli i Bożego błogosławieństwa na ostatni tydzień adwentowy.