20 Niedziela Zwykła

W dzisiejszą niedzielę przeżywamy dzień modlitwy i solidarności z mieszkańcami Bejrutu w Libanie dotkniętymi tragicznymi wydarzeniami 4 sierpnia br. W przyszłą niedzielę w naszej parafii zbiórka ofiar do puszek na ten cel po każdej Mszy św.

W liturgii Kościoła w tym tygodniu:
W poniedziałek - wspomnienie św. Jacka
W czwartek - wspomnienie św. Bernarda, opata
W piątek - wspomnienie św. Piłusa X, papieża
W sobotę - wspomnienie NMP Królowej

W sobotę u Matki Bożej w Gaju ks. proboszcz będzie przewodniczył Mszy św. o godz. 7:00, powierzając Pani Gajowskiej parafię i swoją posługę w nowej parafii. Nasza parafia w Borku Fałęckim powstała w 1925 r. i jest najstarszą córką parafii Gaj. Serdecznie zapraszamy na wspólną modlitwę.

Dziękujemy Siostrze Annie i Kindze za posługę w naszej parafii. Szczególnie wdzięcznością serc ogarniamy Siostrę Krystynę – organistkę. Niech Pan Bóg wynagrodzi zdrojem łask 8 lat posługi w naszej parafii. Dziękujemy za piękno muzyki i śpiewu, za posługę w kancelarii, spotkania z oazą, za unoszenie ludzkiego ducha ku Bogu. Siostrze Krystynie, Annie i Kindze życzymy na nowych placówkach radości w realizacji Bożych planów pod płaszczem opieki Matki Bożej Zwycięskiej.

Wyrażamy wdzięczność wszystkim którzy przyczynili się do piękna przeżyć naszego parafialnego odpustu.
P. Januszowi Piwowarczykowi dziękujemy za umycie w darze serca schodów przed wejściem do kościoła.

Wszystkim Parafianom i Gościom życzymy obfitości Bożych darów w nadchodzącym tygodniu pracy i wakacyjnego odpoczynku.