Krąg Przyjaciół

 

Dołącz do kręgu przyjaciół.
Bierz i dziel się tym co masz najlepsze...

W tym miejscu naszego portalu możesz przeczytać różne artykuły, świadectwa, opowiadania i wiersze które mają za zadanie pokrzepić Twojego ducha, odnowić w tobie siły lub powodować, że się zatrzymasz i nad czymś zastanowisz. Jest to miejsce również dla Ciebie – możesz się tutaj podzielić z innymi swoim słowem – możesz nadesłać wiersz, świadectwo a nawet ciekawe zdjęcie czy też rysunek. Możesz zamieścić swój tekst anonimowo, ważne jest to byś mógł podzielić się z innymi tym co naprawdę wartościowe i może wnieść w życie innych ludzi iskrę nadziei, może pozwolić innym zatrzymać się w „biegu” tego świata. Pamiętajmy, że to dusza czyni ludzi bogatymi.

"Jeżeli Duch twój jest silny to i w wodzie nie utoniesz!"


Prześlij nam świadectwo wiary, opowiadanie, wiersz lub swoje zdjęcia czy rysunki na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. 
Z radością opublikujemy wybrane w "Kręgu Przyjaciół"
 smile

Zamieszczone tu materiały otrzymaliśmy w większości przypadków drogą elektroniczną przez internet. Jeśli znajdziesz tu treść łamiącą czyjeś prawa autorskiej, napisz do Redakcji!